Co nabízím

Pokud se vám moje fotky líbí, ozvěte se, ráda s vámi něco zrealizuji.Konkrétní podoba focení je vždy na individuální domluvě - styl (klasický nebo kreativní portrét, rodiné focení, glamour...), místo (v ateliéru nebo venku), rozsah (čas, počet fotek) atd.

 

Cena

za 1 hodinu focení je 1900 Kč. Výstupem je 7 retušovaných fotografií. Pokud je rozsah focení větší, je výsledná cena i počet odevzdaných fotek násobkem uvedeného.

 

Cokoli jiného

Chcete vizážistku, která vás atraktivně nalíčí? Vyžaduje vaše představa fotografií ateliér? Máte zájem o kvalitní vytištění fotek? JJasně, všechno je možné, jen je potřeba se v dostatečném předstihu domluvit (ateliér a vizážistka určitě alespoň 2-3 týdny dopředu!). 

 

Tisk

Spolupracuji s několika renomovanými firmami v oblasti tisku fotografií a mohu pro vás zajistit kvalitní vytištění:

  • fotografií od rozměru "pohlednice" až po velikost A3

  • fotoknihy nebo kalendáře z vybraných fotografí

  • fotoobrazu (max. rozměr až 1,5m)

Variant provedení je mnoho, konkrétnímu zájemci ráda sdělím podrobnosti.

 

Napište nebo zavolejte!!

 

 

Pár slov o mě...

Fotografování mě neskutečně baví... Možnost zachytit okammžik, emoci, podobu člověka pro budoucnost je úžasná. Mojí "specializací" jsou hlavně portréty lidí všeho věku a vzhledu... Focení může probíhat jak v exteriéru, tak i v něketerém z pražských ateliérů, které si dle potřeby pronajímám (včetně krásných ateliérů pro glamour a boudoir styl fotografií!)