Pár slov o mně …

Fotografování mě neskutečně baví. Možnost zachytit okamžik, emoci, podobu člověka pro budoucnost je úžasná. Mojí „specializací“ jsou hlavně portréty lidí všeho věku a vzhledu!

Co nabízím

Pokud se vám moje fotky líbí, ozvěte se, ráda s vámi něco zrealizuji.

Konkrétní podoba focení je vždy na individuální domluvě – styl, místo (v ateliéru nebo venku), časový rozsah i počet výsledných fotek.

Portréty

Umělecké a kreativní portréty v ateliéru nebo exteriéru jsou těžištěm mé práce, umožňují ukázat že každá žena (nebo obecně – člověk) je krásný a zajímavý.

Glamour

Glamour fotografie jako lehce pikantní dárek pro vašeho partnera k Valentýnu, výročí svatby atp.? Nebo jen tak pro radost a posílení sebevědomí? Vyzkoušejte a budete se sama divit jak sexy vypadáte!

Společenské akce

Svatba, promoce, koncert, konference? Zdokumentuji vaši akci a získáte kvalitní fotografie pro její prezentaci.

Zvířata

Domácí mazlíček je dost často plnohodnotným členem rodiny, tak proč by neměl nárok na kvalitní foto v rodinném albu? Ať už sám, s páníčkem, s dětmi…

Děti

Neposedí, focení je nudí, koukají jinam, brečí… Fotografování dětí není jednoduché! A právě proto mě velmi baví!

Byznys

Kvalitní byznys portrét je vaše vizitka. Fotka z mobilu, kterou „blejsknul“ váš kolega v nekvalitním osvětlení, není zrovna to pravé.

Doplňkové služby

Vizážistka

Kvalitní nalíčení a účes zajistí některá z našich spolupracujících zkušených vizážistek. Pro portrétní a glamour fotografii je to víceméně nezbytnost!

Pronájem ateliéru

Mám na výběr z několika ateliérů v Praze i mimo ni, s různým vybavením, rekvizitami, výběrem pozadí. Podle vašeho přání a zvolené koncepce focení vybereme ten optimální ateliér.

Tisk fotografií

Spolupracuji s několika renomovanými firmami v oblasti tisku fotografií a mohu pro vás zajistit kvalitní vytištění: fotografií od rozměru „pohlednice“ až po velikost A3, foto knihy nebo kalendáře z vybraných fotografií, foto obrazu (max. rozměr až 1,5m).

„zachytit okamžik, který by jinak nenávratně zmizel v čase…“

Martina Herštus